Народна библиотека „Симеон Пишчевић“, Шид, 31. октобар

I

Последњег дана договореног рока, библиотекарке комшијских библиотека, из Сремске Митровице и Шида, Весна Петровић и Јадранка Бајуновић, одржале су радионицу за колеге из библиотеке „Симеон Пишчевић“ и библиотекаре школских библиотека из Шида и околине.

Наградно питање: пронађите Јадранку на слици !

Ево материјала које су послале, надамо се да ће онима који се тек спремају користити, посебно исцрпна и прегледна презентација коју су направиле.

Презентација

Извештај

Есеј непознатог писца

SWOT анализа Надежде Цветковић

Надамо се да ће нам Јадранка и Весна разјаснити ауторство одговора на задатак који су послале.

16. 12. 2013. – загонетка је решена.
Јадранка Бајуновић јавља: непознати писац есеја је Биљана Крч, књижничар у НБ „Симеон Пишчевић“.

pet − 3 =