Народна библиотека Крушевац, 8. новембар

Ивана Милутиновић је дала све од себе да одржи радионицу, упркос недостатку времена, одлагањима и сличним проблемима с којима се многи од нас сусрећу кад покушају да ураде нешто што излази ван уобичајеног ритма и „дневног менија“ послова. У томе јој је помогао колега систем-инжењер Миљко Вељковић.

Из преписке коју смо размењивали с Иваном:

… danas smo održali jako uspešnu Radionicu u Kruševcu (bar se nadam, a i učesnici su izašli zadovoljni). Trajala je više od četiri sata i moram da pohvalim kolege iz Okruga jer su se zaista potrudili da na visini odrade sve vežbe i oduševila su me njihova gledišta i promišljanja. Razvili smo kroz vežbe i jako korisnu diskusiju, tako da sam zaista zadovoljna.

… Asistirao mi je kolega iz koji je sistem inženjer i dobro se razume u strategijski menadžment, pa su njegovi komentari i digresije u smislu pojašnjavanja slajdova i svođenja na naše konkretne probleme i planove bili dragoceni.

… prisutni su tražili da ih zovemo ponovo, a zaposleni u mojoj, matičnoj biblioteci koji nisu prisustvovali žele još jedan krug.

Наша заједница почиње да се понаша по моделу концентричних кругова јер се планирају и две радионице трећег круга! Наиме, две учеснице програма у Крушевцу, Весна Петровић из Варварина и Гордана Рајовић из Машинско-електротехничке школе у Крушевцу, одлучиле су да, уз Иванину и помоћ Тима Б+, организују радионице у својим установама. Добро дошле у друштво Б+ и на нашу дискусиону листу!

3 у 1: Извештај, вредновање и учесници

Презентација

О ИМП радионици известио је и сајт крушевачке библиотеке

2 × četiri =