Други круг радионица – октобар и новембар 2013.

Поред редовних обавеза и мноштва догађаја током октобра, Месеца књиге, колегинице из више библиотека одржале су своје радионице.

О информационој и медијској писмености се говорило у Новом Саду, Ужицу, Јагодини, Бору, Пријепољу и Крушевцу, а на помолу је и трећи круг: Због великог интрересованја, негде су одржана два програма, негде се други најављује, а неки од локалних полазника пожелели су да и у својим установама одрже сопствене ИМП радионице. Тако су постигнути главни циљеви, да се стручна заједница упозна са концептом ИМП и да се прошири круг заинтересованих, упућених и активних библиотекара.

Следе појединачни извештаји са материјалима који нама, који нисмо били на лицу места, могу да дочарају садржај, ток и атмосферу на радионицама.

+ dva = 3